Zaloguj się do systemu GPS Pod tym teleofnem zamówisz monitoring Tel.

MONITORING GPS FLOTY
flota, pojazdy, paliwo

Monitoring GPS dla auto szkół

Prezentowany przez nas system monitorowania GPS pojazdów SAT-DOG to narzędzie, które umożliwi bieżącą lokalizację pojazdów należących do auto szkoły oraz ich dokładną kontrolę. Łatwość w obsłudze (przez internet dla zalogowanych użytkowników), a także przejrzystość systemu to nie jedyne jego zalety. Nasz monitoring GPS, dzięki swoim funkcjonalnościom pomoże w efektywnym zarządzaniu każdą auto szkołą.

Dlaczego warto monitorować samochody w auto szkole?

Monitoring pojazdów auto szkółMonitorowanie samochodów w auto szkole może mieć duże znaczenie nie tylko dla ochrony pojazdów, ale również dla zmniejszenia związanych z nimi wydatków, czy podwyższenia jakości kursów. Nasz monitoring GPS, dzięki swoim funkcjonalnościom umożliwi m.in.:

Prezentowany system monitorowania pojazdów pozwala na dokładną kontrolę samochodu i kierowcy, dzięki czemu każda auto szkoła może zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników, a także kursantów. Ponadto możliwość kontroli tras i postojów pomoże w rozliczeniu oraz weryfikacji pracy instruktorów, a co za tym idzie, podniesienia jakości kursów auto szkoły.