Zaloguj się do systemu GPS Pod tym teleofnem zamówisz monitoring Tel.

MONITORING GPS FLOTY
flota, pojazdy, paliwo

Monitoring GPS dla firm transportowych

Prezentowany przez nas system monitoring GPS SAT-DOG będzie doskonałym narzędziem dla firm transportowych umożliwiającym zarówno bieżącą lokalizację samochodów ciężarowych i pozostałych pojazdów, jak i również kontrolę innych istotnych aspektów ułatwiając prawidłowe zarządzenia flotą.

Nasz monitoring GPS sprawdzi się również w przypadku międzynarodowych firm transportowych, gdyż po przekroczeniu granicy RP automatycznie przechodzi na inny tryb częstotliwości rejestracji pozycji.

Lokalizacja samochodów ciężarowych i nie tylko

Monitoring pojazdów ciężarowychMonitorowanie floty pojazdów, na którą składa się nawet kilkadziesiąt samochodów ciężarowych, może nie być proste bez odpowiednich narzędzi. Dzięki zastosowaniu naszego monitoringu GPS każda firma transportowa uzyska informacje na temat dokładnej lokalizacji dowolnego pojazdu, natomiast za sprawą różnorodnych funkcjonalności nasz system umożliwi m.in.:

Ponadto nasz monitoring GPS na podany numer telefonu wysyła alerty związane z wystąpieniem nieprawidłowości w każdym pojeździe należącym do floty firmy transportowej.

Pełna kontrola nad całą flotą firmy transportowej to klucz do sukcesu efektywnego zarządzania. Dbaj o jakość swoich usług transportowych razem z monitoringiem GPS SAT-DOG.

Wszystkie zgromadzone dane dostępne są dla użytkownika po zalogowaniu się do naszego systemu przez internet. Gwarantujemy bezpieczeństwo informacji.