Zaloguj się do systemu GPS Pod tym teleofnem zamówisz monitoring Tel.

MONITORING GPS FLOTY
flota, pojazdy, paliwo

Monitoring GPS dla firm wynajmujących pojazdy

Monitoring GPS SAT-DOG to doskonałe narzędzie dla firm wynajmujących samochody osobowe lub inne pojazdy, umożliwiające efektywniejsze zarządzanie całą flotą. Nasz system do monitorowania pojazdów pozwala na określenie ich bieżącej lokalizacji oraz kontrolowanie ważnych aspektów z punktu widzenia zarówno pojazdów, kierowców, jak i samej firmy.

Bezpieczny wynajem pojazdów – lokalizacja GPS

Monitoring wynajmowanych pojazdówFirmy zajmujące się wynajmem samochodów narażone są na większe zagrożenie związane z bezpieczeństwem pojazdów. Nasz system do monitoringu GPS, dzięki bieżącej lokalizacji pozwoli na zmniejszenie ryzyka kradzieży, a także nieoddania samochodu na czas. Ponadto za sprawą posiadanych funkcjonalności monitoring GPS pozwoli:

Firmy zajmujące się wynajmem pojazdów, w szczególnośći muszą zwracać uwagę na bezpieczeństwo swoich samochodów. Nasz system monitorowania przyczyni się do odpowiedniej ochrony pojazdów zarówno w kraju, jak i za granicą, gdyż po przekroczeniu granicy RP monitoring GPS SAT-DOG przechodzi automatycznie w tryb innych częstotliwości rejestracji pozycji.

Bieżący rejestr i zapis danych, archiwizacja oraz ich łatwa dostępność (przez internet po zalogowaniu się do systemu) sprawia, że nasz system do bieżącej lokalizacji pojazdów jest niezwykłym narzędziem do kontroli oraz efektywnego zarządzania flotą firm zajmujących się wynajmem samochodów.