Zaloguj się do systemu GPS Pod tym teleofnem zamówisz monitoring Tel.

MONITORING GPS FLOTY
flota, pojazdy, paliwo

Monitoring floty

System monitoringu GPS SAT-DOG umożliwia monitorowanie zarówno indywidualnych pojazdów, jak i całej floty przez internet.

Stworzony przez nas program przeznaczony jest do obsługi flot pojazdów ciężarowych, osobowych, flot pojazdów oczyszczania dróg „lato i zima”, a także ciągników rolniczych, maszyn budowlanych i wielu innych zastosowań.

Do podstawowej funkcjonalności naszego systemu do monitoringu floty należą m.in.:

System do monitoringu floty pojazdów SAT-DOG tworzy również czytelne raporty na podstawie zebranych przez GPS danych, a także wizualizuje je na wykresach, ułatwiając ich interpretację oraz analizę, dzięki czemu nasz system umożliwia proste zarządzanie flotą pojazdów.

Zarządzanie flotą pojazdów

Zarządzanie flotąZbierane przez nasz system dane pozwalają na precyzyjną kontrolę, zwiększając efektywność zarządzania flotą pojazdów. Kontrola tras umożliwia ocenę pracy kierowcy np. handlowca, a dzięki czujnikom nasz system monitoringu może sprawdzić działanie walców, solarek bądź innych maszyn. Stworzony przez nas system monitorowania ukazuje również miejsce oraz czas odwiedzonych klientów, postojów, służbowy i prywatny czas pracy, a także wiele innych.

Zarządzanie flotą pojazdów przez nasz system monitorowania GPS jest łatwiejszy, dzięki możliwości tworzenia grup oraz generowania raportów dla poszczególnych pozycji jak np. zużycie paliwa, czy przebieg, jak i również porównanie tych danych między pojazdami należącymi do floty.

Ponadto tworzony przez system monitoringu floty GPS SAT-DOG raport tras daje możliwość zdefiniowania oraz wskazania parkingów i postojów o czasie dłuższym niż ustawiony przez użytkownika. W przypadku zaistnienia takiego zdarzenia system określa je w dokładnym czasie, a także miejscu na mapie według lokalizacji GPS.

Wiemy, jak ciężka może być praca przy zarządzaniu flotą pojazdów, dlatego nasz system monitoringu GPS posiada opcje zmiany interfejsu, co umożliwia dopasowanie wyglądu do własnych potrzeb.

W szczególnych przypadkach nasze oprogramowanie może zostać zintegrowane z programem do pełnej obsługi floty pojazdów.

Identyfikacja kierowców, kontrola pracy i raporty

Identyfikacja kierowcówZarządzanie flotą pojazdów to również identyfikacja kierowców i kontrola ich pracy. W naszym systemie do monitorowania pojazdów istnieje możliwość rozszerzenia systemu o funkcję identyfikacji kierowców poprzez odczyt osobistej karty RFID, pastylki Dallas lub breloka. Jest to niezwykle przydatne, szczególnie w przypadkach, gdy jeden pojazd ma wielu użytkowników.

Funkcja identyfikacji kierowców umożliwia przypisanie każdej trasy do konkretnej osoby, co ułatwia ich kontrolę, a także pomaga w rozliczeniu z wykonanych zadań. Nasz system do monitoringu floty GPS w module kierowców pozwala wygenerować kartę pracy z wyszczególnionymi danymi z określonego zakresu czasowego.

Niezwykle istotne w prawidłowym zarządzaniu flotą pojazdów jest możliwość monitorowania nie tylko kontroli zużytego paliwa, ale także czasu pracy kierowców, jak i przestrzegania określonych norm pracy.
Precyzyjna kontrola i wiedza o sytuacji pojazdów firmowych, czy też kierowców, jaką daje nasz system monitoringu GPS, pozwala na szybką reakcję oraz uniknięcie konsekwencji związanych z łamaniem przepisów prawa. Za sprawą raportu stylu jazdy kierowców można kontrolować wszelkie przekroczenia prędkości.

Identyfikacja kierowców to jedna z funkcji, która zwiększa pulę zalet naszego systemu monitorowania floty GPS. Pracownicy świadomi bieżącej kontroli oraz raportowania ich pracy są bardziej zdyscyplinowani. Ponadto zebrane przez nasz lokalizator satelitarny dane historyczne mogą posłużyć jako materiał dowodowy do rozstrzygnięcia ewentualnych sporów i niejasności dotyczących tras, przebiegów, zużycia paliwa, czasu pracy, jak i również przekroczeń prędkości.

Monitoring floty i funkcje marketingowe

Funkcje marketingoweFunkcja marketingowa pozwala na zbudowanie własnej bazy punktów handlowych, dowolnych obiektów oraz bazy kontrahentów istotnych z punktu widzenia firmy. Wszystkie punkty znajdują się na mapie, umożliwiając analizę tras pojazdów należących do floty pod kątem ich odwiedzin.

Dodanie punktu do mapy pozwala nie tylko na jego dokładną lokalizację, ale również przypisanie mu określonej ikony, zakwalifikowania go jako klienta lub punkt własny, a także załączenie istotnych informacji, w tym danych kontaktowych.
Jest to zatem niezwykła pomoc w zarządzaniu flotą pojazdów na danym obszarze geograficznym działalności firmy. Obszar to funkcja tworzenia oraz nadzoru powierzchni o dowolnym kształcie oznaczonych na mapie. Są one uwzględniane podczas generowania raportów przez nasz system monitoringu floty pojazdów. Istnieje również możliwość przypisania pojazdu do danego obszaru i generowania raportów zgodnie z ustawionymi powiązaniami.

Monitoring GPS zdecydowanie ułatwia zarządzanie flotą pojazdów, a dzięki identyfikacji kierowców oraz funkcjom marketingowym, w tym funkcji nadzoru nad punktami i obszarami. Zapraszamy do wypróbowania naszego systemu monitorowania SAT-DOG i zwiększenia efektywności zarządzania flotą.