Zaloguj się do systemu GPS Pod tym teleofnem zamówisz monitoring Tel.

MONITORING GPS FLOTY
flota, pojazdy, paliwo

Monitoring pojazdów

Nasz system do zdalnego nadzoru pojazdów umożliwia monitoring GPS pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych i wielu innych. Dzięki zamontowaniu terminalu SAT-DOG z oprogramowaniem i niezbędnymi peryferiami w pojeździe monitoring jest niezwykle prosty i skuteczny.

Jak działa monitoring pojazdów GPS?

Monitoring GPS pojazdówPrezentowany przez nas system SAT-DOG, dzięki zamontowaniu w pojeździe, gromadzi dane dotyczące nie tylko położenia aut za sprawą systemu GPS, ale również zbiera informacje o dostępnych w samochodzie wyłącznikach, czujnikach, sondach pomiarowych, jak i nawet systemach alarmowych.

Nasz system monitorowania pojazdów rejestruje pozycję według wybranych ustawień, które można realizować zdalnie:

Ponadto poza granicami RP nasz system automatycznie zmienia częstotliwość rejestracji pozycji.

Program monitoringu pojazdów umożliwia również automatyczne odświeżanie danych w odstępach czasu od 1 godziny, do nawet 30 sekund. Bieżąca oraz historyczna lokalizacja konkretnego samochodu lub innego pojazdu dostępna jest w Raporcie Tras ukazującym dane adresowe pozycji, jak i również zebrane przez monitoring GPS dane dotyczące odwiedzonych punktów.

Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwo danych w systemieNasz system monitoringu pojazdów GPS SAT-DOG zbiera wiele informacji nie tylko o lokalizacji samochodu, ale również o dostępnych w pojeździe systemach, podłączonych czujnikach, sondach pomiarowych, wyłącznikach oraz systemach alarmowych. Dzięki transmisji danych z urządzeń opartej na własnym protokole jesteśmy w stanie zapewnić ich najwyższe bezpieczeństwo.

Raporty i zestawienia monitorowania pojazdów

Raporty i zestawieniaWszystkie zebrane przez system dane przedstawione są w formie czytelnych raportów i zestawień, które dostępne są dla użytkownika poprzez stronę internetową.

Raporty

Nasz program pozwala na efektywne monitorowanie pojazdów, dzięki możliwości raportowania aktywności pojazdów, wizyt w punktach, wjazdów oraz wyjazdów z obszarów, alertów, czy kontroli karty pracy.

Wieloletnia współpraca z naszymi Klientami umożliwiła nam stworzenie funkcjonalnego i przejrzystego programu generującego raporty z monitoringu GPS pojazdów. Dane prezentowane są w czytelnych tabelach, które można dowolnie filtrować i sortować. Ponadto wiele pozycji z tabel można zobaczyć bezpośrednio na mapie. Dzięki monitoringowi pojazdów mają Państwo pełny obraz sytuacji, co przyczynia się między innymi do zwiększenia ochrony samochodów i innych pojazdów.

Stworzony przez nas system SAT-DOG do monitoringu GPS pojazdów posiada również system oceny stylu jazdy. Za sprawą punktowej oceny budowanej na podstawie obrotów silnika i prędkości pojazdu system pozwala na monitorowanie eksploatowania pojazdu.

Wykresy

Dane w tabelach, jak i widoki z map niekiedy mogą być trudne do interpretacji, dlatego nasz system monitoringu pojazdów tworzy czytelne wykresy przedstawiające wizualizację danych. Dzięki wykresom analiza wyników jest o wiele szybsza, nawet w przypadku setek danych. System umożliwia również badanie korelacji wyników między różnymi pomiarami, co sprawia, że jest to niezwykle potężne i łatwe w obsłudze narzędzie analityczne.

Alert w systemie monitoringu GPS

Alerty w systemie GPSSystem pozwala na ustalenie parametrów wykazanych w programie jako alerty. Mogą być to np.:

Odebranie sygnału alarmu przez terminal SAT-DOG zamontowany w samochodzie powoduje automatyczne wysłanie informacji na wskazany w systemie numer telefonu.