Zaloguj się do systemu GPS Pod tym teleofnem zamówisz monitoring Tel.

MONITORING GPS FLOTY
flota, pojazdy, paliwo

MONITORING FLOTY


Pojazdy osobowe
dostawcze
ciężarowe

Monitoring floty

FLOTA CIĘŻAROWA


Idealne rozwiązanie do kontroli floty ciężarowej:

zużycie paliwa,
przebyta trasa

Monitoring floty ciężarowej

MONITORING FLOTY


Pojazdy osobowe
dostawcze
ciężarowe

Monitoring floty

FLOTA CIĘŻAROWA


Idealne rozwiązanie do kontroli floty ciężarowej:

zużycie paliwa,
przebyta trasa

Monitoring floty ciężarowej

System monitoringu GPS

Monitoring GPS pojazdów umożliwia precyzyjną lokalizację samochodów, pojazdów ciężarowych i komunalnych oraz maszyn. Nasz system oferuje kontrolę paliwa, przebytych tras, tworzenie raportów, zestawień i wykresów, dając wiele innych funkcjonalności.

Niezawodny system do monitorowania GPS

Stworzony przez nas system zdalnego nadzoru pojazdów SAT-DOG jest niezawodnym narzędziem umożliwiającym monitoring GPS nad własnymi pojazdami, profesjonalny nadzór z monitoringiem 24h, a także pełną kontrolę nad flotą pojazdów.

Nasza firma od 2005 roku zajmuje się produkcją urządzeń monitoringu satelitarnego SAT-DOG, oferując niezawodny, nowoczesny i sprawdzony produkt o wielu funkcjonalnościach oraz możliwości dostosowania do potrzeb każdej firmy. Nasz system do monitorowania GPS jest całkowicie produkowany w Polsce, dlatego możemy dynamicznie reagować na potrzeby naszych Klientów, oferując im nowe rozwiązania.

Funkcjonalności monitoringu GPS

Bieżąca lokalizacja pojazdów, a także zapisywanie i bezpieczne przechowywanie danych historycznych o położeniu samochodów lub maszyn to główne zadanie naszego systemu. Do funkcjonalności monitoringu GPS SAT-DOG należą również: identyfikacja kierowców, zużycie paliwa, kontrola trzeźwości, zarządzanie flotą, alerty i wiele innych.

Wszystkie informacje zarejestrowane przez zamontowany w pojeździe terminal SAT-DOG zapisane są w niezwykle przejrzystym i intuicyjnym w obsłudze systemie prezentacji danych dostępnym dla użytkowników przez Internet. Ponadto, dzięki tworzeniu na podstawie danych raportów, zestawień i wykresów ich interpretacja oraz analiza jest o wiele łatwiejsza.

Funkcjonalność - podstawa systemu

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z możliwościami i funkcjami naszego systemu do monitorowania GPS. Zachęcamy do skorzystania ze spotkań prezentacyjnych w naszej firmie DEST w Łodzi przy ul. Braterskiej 38 lub u Państwa.Zapytaj o nasz system GPS lub poproś o rozmowę

Imię i nazwisko/Firma:

Telefon:

E-mail:

Wiadomość:


Wpisz: ucet

Zapoznaj się z filmikami instruktażowymi z korzystania z naszej aplikacji SAT-DOG


Zalety korzystania z aplikacji SAT-DOG
Jak zlokalizować samochód za pomocą GPS i aplikacji SAT-DOG

Zapoznaj się z naszym systemem

Monitoring GPS